Popis

Společnost NOSRETI reality s.r.o. jako majitel nabízí k pronájmu tyto prostory:

Stylová restaurace s vinárnou

• Nabízíme zavedenou restauraci s vinárnou v unikátním stylu vinného sklípku, kterou najdete v budově Elektrodům na ulici 28. října v Mariánských Horách. Ve stylovém interiéru dominuje cihla, dřevo a kov. Restaurace má kapacitu DOPLNIT osob a její součástí je prostorný bar. K dispozici je dále salónek pro menší skupiny hostů a veškeré zázemí potřebné pro provoz restaurace – kuchyň, skladové prostory, šatna pro zaměstnance a sociální zařízení. Prostory jsou vybaveny vlastní klimatizací a VZT, lze je zásobovat nákladním výtahem. Restaurace je skvěle dopravně dostupná – vedle budovy se nachází parkoviště pro hosty restaurace a před budovou je zastávka MHD.
• Výměra: 508 m²
• K pronájmu od: 1.10.2024

Čtyřpodlažní komerční budova Elektrodům s obchodním přízemím je jednou z dominant ulice 28. října a je součástí areálu NOSRETI. Nabízí více než 2 500 m2 komerčních prostor k pronájmu. V přízemí budovy se nachází prodejna, v suterénu je stylová restaurace s vinárnou a ve zbývajících patrech kancelářské prostory. Nájemcům jsou k dispozici kuchyňky a sociální zařízení po rekonstrukci. Vedle budovy se nachází vlastní parkoviště. Budova je vybavena orientačním a zabezpečovacím systémem, k dispozici je nákladní výtah. Budova má aktuálně novou fasádu, je zateplena a má díky zafixovaným cenám energií velmi nízké provozní náklady.

V blízkosti budovy se nachází zastávky MHD (Daliborova, Prostorná), v okolí budovy je veškerá občanská vybavenost (obchody, banky, restaurace).

Pro bližší informace či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Kristýna Pouchlá, email: pouchla@nosreti.cz, tel.: +420 725 715 479

Informace o nabídce

Typ nabídky: pronájem
Typ nemovitosti: Ostatní
Zařízeno: Ne
Stav: Velmi dobrý
Pronajato: Ne
Podlaží: 0. podlaží z celkem 4
Od majitele - tj. bez provize: Ano

Cena

  • info o ceně na dotaz

Máte zájem o tuto nemovitost?

povinné položky