Popis

Společnost NOSRETI reality s.r.o. jako majitel nabízí k pronájmu tyto prostory:

Prodejna v budově Kroner

• Nabízíme nově zrekonstruovanou a prosvětlenou prodejnu o výměře 140 m² v blízkosti centra Brna v reprezentativním areálu NOSRETI. Do prodejny lze vstoupit přímo z parkoviště, které se nachází za budovou Kroner. Prodejna je skvěle dopravně dostupná. Prostor lze upravit dle požadavků nájemce, prostor lze případně dispozičně rozdělit na menší jednotky k pronájmu.
• Výměra: 140 m²
• K pronájmu od: 1.5.2024

Čtyřpodlažní administrativní budova Kroner s obchodním přízemím je jednou z dominant ulice Křenová a je součástí areálu NOSRETI. Nabízí více než 4 500 m2 komerčních prostor k pronájmu. V přízemí budovy se nachází recepce, pobočka banky s bankomatem a prodejny. Před budovou se nachází předzahrádka jejíž součástí je kavárna s posezením. Za budovou se nachází uzavřené parkoviště pro 200 vozidel s automatickým parkovacím systémem, kolárna a odpočinková zóna s posezením a zelení. Budova je vybavena orientačním a kamerovým systémem ve společných prostorách, k dispozici je osobní i nákladní výtah.

V blízkosti budovy se nachází zastávky MHD (Masná, Vlhká), v pěší vzdálenosti je hlavní vlakové a autobusové nádraží, OC Letmo, OC Vaňkovka, OD Tesco a veškerá další občanská vybavenost.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Kristýna Pouchlá, email: pouchla@nosreti.cz, tel.: +420 725 715 479

Informace o nabídce

Typ nabídky: pronájem
Typ nemovitosti: Komerční
Zařízeno: Ne
Stav: Velmi dobrý
Pronajato: Ne
Podlaží: 1. podlaží z celkem 4
Energetická náročnost: C - Úsporná
Od majitele - tj. bez provize: Ano

Cena

  • info o ceně na dotaz

Máte zájem o tuto nemovitost?

povinné položky