Popis

Společnost NOSRETI reality a.s. jako majitel nabízí k pronájmu kancelářské prostory v budově Elektrodům v Ostravě Mariánských Horách na ul. 28. října s vlastním parkovištěm a výbornou dopravní dostupností.

Aktuálně nabízíme k pronájmu tyto prostory:
Kanceláře č. 302-320 - 2. patro
• Výměra: 487 m²
• K pronájmu od: 1.3.2023
• Popis prostor k pronájmu: kanceláře a open space, zasedací místnosti, denní místnost s kuchyňkou, serverovna, příruční sklad/archiv, šatna, sociální zařízení a možnost využívání nákladního výtahu. K dispozici celé patro.

Čtyřpodlažní komerční budova Elektrodům s obchodním přízemím je jednou z dominant ulice 28. října a je součástí areálu NOSRETI. Nabízí více než 2 500 m2 komerčních prostor k pronájmu. V přízemí budovy se nachází prodejna, v suterénu je stylová vinárna s restaurací. Nájemcům jsou k dispozici kuchyňky a sociální zařízení po rekonstrukci. Vedle budovy se nachází vlastní parkoviště. Budova je vybavena orientačním a zabezpečovacím systémem, k dispozici je nákladní výtah. Budova je zateplena a má díky zafixovaným cenám energií velmi nízké provozní náklady!
V blízkosti budovy se nachází zastávky MHD (Daliborova, Prostorná), v okolí budovy je veškerá občanská vybavenost (obchody, banky, restaurace).

Pro bližší informace či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Kristýna Pouchlá, email: pouchla@nosreti.cz, tel.: +420 725 715 479

* Fotografie vybavené kanceláře je ilustrativní, i takto však vypadá jedna z našich kanceláří.

Informace o nabídce

Typ nabídky: pronájem
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Zařízeno: Ne
Stav: velmi dobrý
Pronajato: Ne
Podlaží: 3. podlaží z celkem 4
Energetická náročnost: C - Úsporná
Od majitele - tj. bez provize: Ano

Cena

  • info o ceně na dotaz

Máte zájem o tuto nemovitost?

povinné položky