Popis

Společnost NOSRETI reality a.s. jako majitel nabízí k pronájmu prostory kanceláře v budově Kroner v blízkosti centra Brna na ul. Křenová s vlastním parkovištěm přímo u budovy a výbornou dopravní dostupností.

Aktuálně nabízíme k pronájmu tyto prostory:
Kancelář č. 210 - 1. patro
• Výměra: 62 m²
• K pronájmu od: 1.3.2023

Čtyřpodlažní administrativní budova Kroner s obchodním přízemím je jednou z dominant ulice Křenová a je součástí areálu NOSRETI. Nabízí více než 4500 m2 komerčních prostor k pronájmu. V přízemí budovy se nachází recepce a pobočka banky s bankomatem. Před budovou se nachází předzahrádka jejíž součástí je kavárna s posezením. Nájemcům jsou k dispozici jednací prostory (zasedací místnost až pro 20 osob/ konferenční místnost až pro 50 osob), neformální odpočinková místnost tzv. "Meeting Point", kuchyňky, sprchy a sociální zařízení po rekonstrukci. Za budovou se nachází uzavřené parkoviště pro 200 vozidel s automatickým parkovacím systémem, kolárna a odpočinková zóna s posezením a zelení. Budova je vybavena orientačním a kamerovým systémem ve společných prostorách, k dispozici je osobní i nákladní výtah.

V blízkosti budovy se nachází zastávky MHD (Masná, Vlhká), v pěší vzdálenosti je hlavní vlakové a autobusové nádraží, OC Letmo, OC Vaňkovka, OD Tesco a veškerá další občanská vybavenost.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Kristýna Pouchlá, email: pouchla@nosreti.cz, tel.: +420 725 715 479

* Fotografie vybavené kanceláře je ilustrativní, i takto však vypadá jedna z našich kanceláří.

Informace o nabídce

Typ nabídky: pronájem
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Zařízeno: Ne
Stav: velmi dobrý
Pronajato: Ne
Podlaží: 3. podlaží z celkem 4
Energetická náročnost: C - Úsporná
Od majitele - tj. bez provize: Ano

Cena

  • 10 763  bez DPH/měsíc
  • + služby. Bez provize.

Máte zájem o tuto nemovitost?

povinné položky