Popis

Kancelář č. 300 - 3. patro
• Výměra: 27 m²
• K pronájmu od: 1.1.2024
• Popis prostor: V kanceláři jsou plastová okna s předokenními žaluziemi, klimatizace a na podlaze je PVC. Na stropě jsou podhledy.

Čtyřpodlažní administrativní budova Kroner s obchodním přízemím je jednou z dominant ulice Křenová a je součástí areálu NOSRETI. Nabízí více než 4500 m2 komerčních prostor k pronájmu. V přízemí budovy se nachází recepce a pobočka banky s bankomatem. Před budovou se nachází předzahrádka jejíž součástí je kavárna s posezením. Nájemcům jsou k dispozici jednací prostory (zasedací místnost až pro 20 osob/ konferenční místnost až pro 50 osob), neformální odpočinková místnost tzv. "Meeting Point", kuchyňky, sprchy a sociální zařízení po rekonstrukci. Za budovou se nachází uzavřené parkoviště pro 200 vozidel s automatickým parkovacím systémem, kolárna a odpočinková zóna s posezením a zelení. Budova je vybavena orientačním a kamerovým systémem ve společných prostorách, k dispozici je osobní i nákladní výtah.

V blízkosti budovy se nachází zastávky MHD (Masná, Vlhká), v pěší vzdálenosti je hlavní vlakové a autobusové nádraží, OC Letmo, OC Vaňkovka, OD Tesco a veškerá další občanská vybavenost.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Kristýna Pouchlá, email: pouchla@nosreti.cz, tel.: +420 725 715 479

Informace o nabídce

Typ nabídky: pronájem
Typ nemovitosti: Komerční
Zařízeno: Ne
Stav: Velmi dobrý
Pronajato: Ne
Podlaží: 4. podlaží z celkem 4
Energetická náročnost: C - Úsporná
Od majitele - tj. bez provize: Ano

Cena

  • info o ceně na dotaz

Máte zájem o tuto nemovitost?

povinné položky