Popis

Společnost NOSRETI reality s.r.o. jako majitel nabízí k pronájmu ateliéry v 6. patře novostavby komerční budovy Czechner.
• Výměra: 20-37 m²
• K pronájmu od: 1.4.2023
• Popis prostor k pronájmu: Ateliéry mají dispozici 1+kk, příp. 2+kk a jsou umístěny v 6. patře novostavby budovy Czechner s úžasným výhledem na Brno. Každý ateliér je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, sklokeramická deska, digestoř), plně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem a vestavnou skříní. Ateliér má podlahové topení, klimatizaci, venkovní žaluzie a vlastní terasu s posezením. Na patře je nájemcům k dispozici prádelna s pračkou a sušárnou. Uzavřené patro je přístupné výtahem pouze nájemcům ateliérů. Ateliéry jsou pronajímány jako komerční prostory a nájemní smlouvy se uzavírají pouze se subjekty, které mají status plátce DPH.

Osmipodlažní komerční budova Czechner o celkové nájemní ploše 6000 m² byla zkolaudována v prosinci 2022 a je součástí areálu NOSRETI, nacházejícím se na hlavní třídě Křenová v těsné blízkosti centra města s vynikajícím napojením na dopravní infrastrukturu. V přízemí budovy se nachází bistro s vinotékou, vedle budovy je uzavřené parkoviště pro 200 vozidel s automatickým parkovacím systémem, kolárna a odpočinková zóna s posezením a zelení. Budova je vybavena orientačním a kamerovým systémem ve společných prostorách a osobními výtahy. Nájemci si mohou pronajmout variabilní konferenční prostory se zázemím. Na střeše pak mohou využít střešní terasu s úžasným výhledem na Brno.
V sousední budově Kroner je nájemcům k dispozici recepce, pobočka banky s bankomatem a další jednací prostory. Před budovou Kroner se nachází předzahrádka jejíž součástí je kavárna s posezením.

Jako majitelé budovy nabízíme přímý pronájem bez provize realitní kanceláře.

Více informací naleznete na stránkách společnosti www.nosreti-reality.cz.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Kristýna Pouchlá, e-mail: pouchla@nosreti.cz, tel.: 725 715 479

Informace o nabídce

Typ nabídky: pronájem
Typ nemovitosti: Byty
Zařízeno: Ne
Stav: Velmi dobrý
Pronajato: Ne
Dispozice bytu: 1 + kk
Podlaží: 7. podlaží z celkem 8
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná
Od majitele - tj. bez provize: Ano

Cena

  • info o ceně na dotaz

Máte zájem o tuto nemovitost?

povinné položky