F IN IG
Ostrava | Nosreti reality

Ostrava

Areál v Ostravě se nachází ve čtvrti Mariánské Hory a zahrnuje několik budov. Na jedné z hlavních dopravních tepen, na ulici 28. října, se nachází Elektrodům NOSRETI, na ulici Tovární se pak nachází areál NOSRETI (budovy A - G a K). V blízkosti areálu je tramvajová zastávka.

Elektrodům NOSRETI nabízí 1 500 m2 kancelářských a prodejních ploch, v suterénu budovy se nachází stylová vinárna s restaurací. Elektrodům je vybaven nákladním výtahem a náleží k němu vlastní parkoviště. Tato budova získala "Čestné uznání" v krajské architektonické soutěži za stavbu roku 1996. V roce 2011 budova získala nový moderní vzhled a opět patří k nepřehlédnutelným dominantním na ulici 28. října.

Areál NOSRETI na Tovární ulici je základnou pro dopravní činnost společnosti Universal Transport Praha a od toho se odvíjí také vybavení areálu (čerpací stanice, myčka nákladních vozidel, servis, garáže, parkoviště). Kromě toho je v arálu také řada administrativních budov (budovy A - G a K). Kancelář NOSRETI reality a.s. naleznete v přízemí budovy G, kde nás můžete navštívit.

 

     


OP PIK Úspory energie IV. Výzva

Číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0014536

Realizace energetických opatření společnosti NOSRETI reality a.s. v Ostravě

Hlavním cílem předkládaného projektu je snížení celkové energetické náročnosti provozu společnosti NOSRETI reality a.s. v areálu v Ostravě, kdy hlavním předmětem řešení projektu je pak realizace energetických opatření týkajících se modernizace a rekonstrukce rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách za účelem zvýšení účinnosti, opatření na modernizaci soustav osvětlení budov a průmyslových areálu a opatření ke snižování energetické náročnosti budov v podnikatelském sektoru.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Evropske_dotace


 
Nastavení fotogalerie