F IN IG
Ostrava | Nosreti reality

Ostrava

Areál v Ostravě se nachází ve čtvrti Mariánské Hory a zahrnuje několik budov. Na jedné z hlavních dopravních tepen, na ulici 28. Října, se nachází Elektrodům NOSRETI, na ulici Tovární se pak nachází areál Specialtransportu NOSRETI (budovy A - G). V blízkosti areálu je tramvajová zastávka.

Elektrodům NOSRETI nabízí 1 500 m2 kancelářských a prodejních ploch, v suterénu budovy se nachází stylová vinárna s restaurací. Elektrodům je vybaven nákladním výtahem a náleží k němu vlastní parkoviště. Tato budova získala "Čestné uznání" v krajské architektonické soutěži za stavbu roku 1996. V roce 2011 budova získala nový moderní vzhled a opět patří k nepřehlédnutelným dominantnám na ulici 28. října.

Areál Specialtransportu NOSRETI je základnou pro dopravní činnost společnosti NOSRETI a od toho se odvíjí také vybavení areálu (čerpací stanice, myčka nákladních vozidel, servis, garáže, parkoviště). Kromě toho je v arálu také řada administrativních budov (budovy A - G). K areálu náleží vrátnice. Kancelář NOSRETI reality a.s. naleznete v přízemí budovy G, kde nás můžete navštívit.


 
 
Nastavení fotogalerie