F IN IG
Brno | Nosreti reality

Brno

Areál v Brně se nachází v blízkosti centra města na jedné z hlavních dopravních tepen - na ulici Křenová a Čechyňská. V blízkosti se nachází tramvajové a trolejbusové zastávky MHD - Masná a Vlhká. V dosahu je hlavní vlakové a autobusové nádraží spolu s obchodními centry Letmo, Vaňkovka a Tesco. 

Hlavní čtyřpodlažní administrativní budova nabízí více než 4 500 m2 kancelářských a prodejních ploch. Budova je vybavena jak osobním, tak nákladním výtahem. V přízemí budovy se nacházejí recepce, prodejna lahůdek Café 52, prodejny CZC, DEKOLAMP, Canis a banka Česká spořitelna s bankomatem. Dále je v přízemí občerstvovací automat a v 1. patře v místnosti "Meeting point" s nápojovým automatem. Vedle recepce se nachází kancelář NOSRETI reality a.s., kde nás můžete navštívit. K areálu náleží vlastní parkoviště pro nájemce a jejich zákazníky, které je vybaveno automatickým parkovacím systémem. Areál na Čechyňské skladovací plochy a garáže. 

V roce 2012 prošla administrativní budova celkovou rekonstrukcí pláště budovy, což přispělo ke zlepšení tepelně izolačních vlastností, ale především tak budova získala moderní vzhled a stala se jednou z nepřehlédnutelných dominant Křenové ulice. 

V roce 2016 proběhla rekonstrukce vnitřních společných prostor (sociálních zařízení, podlah, osvětlení, recepce) a jednacích místností. Budova je díky těmto úpravám atraktivní pro současné i potenciální nájemce.


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie