F IN IG
Brno | Nosreti reality

Brno

Areál v Brně se nachází v blízkosti centra města na jedné z hlavních dopravních tepen - na ulici Křenová. V blízkosti se nachází zastávky MHD Masná s Vlhká pro tramvaje a trolejbusy. V dosahu je hlavní vlakové a autobusové nádraží spolu s obchodními centry Letmo, Vaňkovka a Tesco. 

Hlavní čtyřpodlažní administrativní budova nabízí více než 4 500 m2 kancelářských a prodejních ploch. Budova je vybavena jak osobním, tak nákladním výtahem. V přízemí budovy se nacházejí prodejny, banka, bankomat a recepce. Dále je v přízemí občerstvovací zóna s automaty na občerstvení. Vedle recepce se nachází kancelář NOSRETI reality a.s., kde nás můžete navštívit. Areál dále nabízí garáže a skladovací plochy. K areálu náleží vlastní parkoviště pro nájemce a jejich zákazníky, které je vybaveno automatickým parkovacím systémem.

V roce 2012 prošla administrativní budova celkovou rekonstrukcí pláště budovy, což přispělo ke zlepšení tepelně izolačních vlastností, ale především tak budova získala moderní vzhled a stala se jednou z nepřehlédnutelných dominant Křenové ulice.


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie